MENÜ
  • Sportsikerek húsvétra

Az ünnepek sem maradtak említendő sporteredmények nélkül, ezekből szemezgettünk.

Czink Melinda ismét nyert. A sportolónő a második mérkőzését is megnyerte a selejtezőben a koppenhágai, 220 ezer dollár összdíjazású női tenisztornán. A magyar játékos három szettben, 4:6, 6:3, 6:2-re győzött a német Kathrin Wörle ellen. A főtáblára jutáshoz még egy siker szükséges.

Emellett Berki Krisztián nyerte vasárnap a lólengést a kínai Cepóban (Zibo) rendezett torna Világkupa-versenyen. Berki, a szer kétszeres világbajnoka, harmadikként került a fináléba, ahol aztán remek gyakorlatot mutatott be, s ezzel maga mögé utasította riválisait.

Végül pedig egy kevésbé örömteli hír: Balázs Attila és Fucsovics Márton kikapott vasárnap a tenisz Davis Kupa Euro-afrikai Zóna II. csoportjának második fordulójában, Nyíregyházán. Ezzel a magyarok 3-2-es vereséget szenvedtek a lettektől.